Sala weselna

Zadzwoń do nas: tel. 512-340-012

Piękny dom weselny na Twoją uroczystość

Biała suknia, morze kwiatów, muzyka, zabawa, pyszne jedzenie, uśmiechy i gratulacje bliskich… i oczywiście WY. Ponieważ najważniejszy dzień w życiu wymaga niepowtarzalnej oprawy i atmosfery, przygotowaliśmy dla Was bajkowo udekorowaną salę.

Schludne stoły i krzesła, dekoracje ścian i sufitów, a także wysokiej jakości zastawa to tylko niektóre elementy, które pozwolą Wam uczcić początek nowej drogi w życiu. Dzięki współpracy z utalentowanymi florystami możemy zaproponować Wam przepiękne roślinne kompozycje tworzone zgodnie z Waszym życzeniem. Chcecie, aby motywem przewodnim była zieleń, a może złoto? Zadbamy o to, aby sala wyglądała zachwycająco. Nasz dom weselny w Lublinie jest miejscem idealnym na wymarzony ślub, który będziecie mogli wspominać z przyjemnością. W sali weselnej Zajazdu Gościnnego goście spędzą przyjemnie czas świętując z Wami ten jedyny dzień w życiu.

Organizacja wesel to nasza specjalność

Szukacie specjalistów w organizacji wesel w Lublinie? Jesteśmy gotowi sprostać największym oczekiwaniom. Menu oraz salę przygotujemy zgodnie z Waszym życzeniem, abyście przeżyli wymarzone wesele w cudownej, gościnnej atmosferze. Wszystkim zapewnimy doskonałej jakości wyżywienie i specjały przygotowane pod czujnym okiem zdolnych kucharzy. W cenie usługi znajdziecie nie tylko salę oraz aromatyczne potrawy, ale także inne udogodnienia, wśród których są między innymi zniżki i gratisy dla dzieci, pary młodej oraz obsługi wesela. Nasza sala bankietowa jest odpowiednio klimatyzowana, aby zapewnić Wam komfort przez cały czas trwania przyjęcia weselnego. Organizacja wesel w Lublinie to nasza specjalność!

Zaplanuj z nami najważniejszy dzień w historii Waszej miłości!

Wesele nawet dla 220 gości!

Nie ograniczaj się - zaproś na Twoje wesele tylu gości, ilu potrzebujesz

atrakcyjne pakiety całościowe!

GRATIS!
  • pokój dla młodej pary
  • lampka wina musującego na początek przyjęcia dla każdego gościa
  • wiele innych udogodnień