Catering w Lublinie

Zadzwoń do nas: tel. 512-340-012

Wyjątkowe chwile w wyjątkowym miejscu

Zawsze świeże i aromatyczne dania, dostarczone prosto na organizowany przez Ciebie event, uświetnią każde spotkanie, imprezę czy konferencję.

W naszym cateringowym menu znaleźć można wiele popularnych i sycących dań umożliwiających zorganizowanie niemal każdej imprezy plenerowej oraz biurowej.

Dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz doświadczeniu w organizacji wyżywienia, jesteśmy w stanie zapewnić Twoim gościom, doskonałej jakości dania. Wszystko będzie smaczne, ciepłe i pożywne, co sprawi, że event zostanie uznany za w pełni udany.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach – skontaktuj się z nami, a z pewnością znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Okazje, na które warto wybrać catering w Lublinie

Catering z Zajazdu Gościnnego to doskonały wybór w wielu rozmaitych sytuacjach, choćby takich jak poniżej przedstawione.

Imprezy firmowe

Do skorzystania z usług cateringu zapewniającego pyszne posiłki zachęcają wszelkie spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje i firmowe bankiety. Urozmaicone poprzez catering może być także nieformalne spotkanie biznesowe, takie jak lunch lub kolacja.

Uroczystości rodzinne i wesela

Jeśli planujesz uroczystość rodzinną, w ramach cateringu jako Zajazd Gościnny zapewnimy świeże i pyszne posiłki dla gości. Ciebie zaś jako gospodarza odciążymy z obowiązków kulinarnych. Catering sprawdzi się podczas chrzcin, komunii, jubileuszy i urodzin. Jest również dobrym wyborem na mniejsze i swobodne przyjęcie weselne. Umożliwia przygotowanie i serwowanie rozmaitych dań dopasowanych do gustów gości.

Eventy plenerowe

Profesjonalny catering z Lublina, z Zajazdu Gościnnego zapewni pyszne posiłki także w trakcie wszelkich pikników, festynów, koncertów i plenerowych imprez. Na takie organizowane na zewnątrz wydarzenia warto zamówić odpowiednio skomponowane potrawy z cateringu.

Imprezy kulturalne i artystyczne

Catering będzie doskonałym wyborem także podczas imprez kulturalnych, wystaw i koncertów. Wówczas zapewnienie dobrego, pełnowartościowego wyżywienia może okazać się jednym z czynników decydujących o sukcesie przedsięwzięcia.

Nasz catering z Zajazdu Gościnnego można zamówić na rozmaite okazje. Dzięki niemu nie trzeba przygotowywać posiłków na własną rękę. Można skoncentrować się na samym wydarzeniu i gościach, bez martwienia się o jakość, przygotowanie i podanie potraw.

Dlaczego warto wybrać catering Zajazdu Gościnnego w Lublinie?

Zajazd Gościnny w Lublinie może stanowić atrakcyjny wybór cateringowy z co najmniej kilku powodów.

Wieloletnie doświadczenie

W Zajeździe Gościnnym dysponujemy bogatym doświadczeniem w kwestii usług cateringowych. Przekłada się to na profesjonalne usługi i doskonałą jakość podawanych potraw.

Menu zgodne z różnymi potrzebami

W naszej restauracji proponujemy zróżnicowane menu uwzględniające rozmaite preferencje kulinarne. Możesz zdecydować się zarówno na dania bardziej tradycyjne, jak i nowocześniejsze. Doskonała jakość składników wpływa na smak i aromat potraw, a także atrakcyjność ich wyglądu. Ponadto dostosowujemy menu do specyficznych potrzeb osób oraz uwzględniamy ograniczenia dietetyczne gości.

Estetyka podania potraw

W Zajeździe Gościnnym troszczymy się o atrakcyjną prezentację potraw. Wpływa to na odbiór dań przez gości. Dodatkowo zapewniamy profesjonalną obsługę kelnerską, która zwiększa komfort wydarzenia.

Usługa cateringu – co może obejmować?

Do usługi cateringu można zaliczyć rozmaite elementy wiążące się z obsługą żywieniową wydarzenia – zarówno te bardziej podstawowe kwestie, jak i dodatkowe.

Menu

W skład cateringowego menu mogą wchodzić przekąski, przystawki, dania główne, desery i napoje. To właśnie świeże, aromatyczne i pyszne potrawy stanowią fundament usługi cateringu.

Prezentacja potraw

Istotnym elementem cateringowej oferty jest estetyczne podanie potraw i dekoracja stołów. Wpływa to znacząco zarówno na odbiór dań, jak i całego wydarzenia. Dlatego też catering nie istnieje, bez wszystkich osób serwujących posiłki. Ważni są nie tylko kucharze odpowiadający za smak i wygląd dań, lecz także kelnerzy i barmani, których zadaniem jest eleganckie podanie potraw.

Sprzęt cateringowy

W skład usługi cateringu wchodzi również niezbędny sprzęt. Zaliczają się do niego między innymi naczynia, sztućce, urządzenia do serwowania oraz przechowywania potraw.

Dostawa

Do cateringu należy również transport potraw, ich właściwe ustawienie oraz zagwarantowanie odpowiednich warunków temperaturowych posiłkom.

Kwestie dodatkowe

W zależności od charakteru wydarzenia, catering obejmuje również takie elementy jak menu o specjalnych wymaganiach dietetycznych (wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe) czy zapakowanie żywności na wynos dla uczestników.

Zapraszamy do skorzystania z usług cateringu w Lublinie, dostępnych w Zajeździe Gościnnym!