Jedzenie na dowóz

Zadzwoń do nas: tel. 512-340-012

Wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji i oczekiwaniom gości, zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę o dania na wynos. W Zajeździe Gościnnym znajdziesz tradycyjne dania obiadowe, menu lunchowe, a także ofertę garmażeryjną.

Oferujemy jedzenie zarówno z odbiorem osobistym, jak i z bezpiecznym dowozem, prosto pod Twoje drzwi.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi goście mogli cieszyć się pysznym, domowym jedzeniem każdego dnia. Oferujemy również przepyszne cateringi świąteczne – idealne dla osób, które nie zdążą przygotować specjałów na uroczyste spotkania.

Zapraszamy!

Jedzenie z dowozem z Zajazdu Gościnnego – korzyści dla Ciebie

Propozycja jedzenia z dowozem jest aktualnie niezwykle popularna. Nie ma w tym niczego zaskakującego. Zapewnia bowiem klientom liczne korzyści. Choćby takie jak te wymienione poniżej.

Wygodny wariant

Jedzenie z dowozem to komfortowa opcja dla osób, które chcą cieszyć się ulubionymi posiłkami bez wychodzenia z domu. Pozwala oszczędzić mnóstwo czasu i wysiłku. Dlatego sprawdza się zwłaszcza u osób prowadzących intensywny tryb życia.

Zamawiając dania z dowozem, klienci mogą zjeść świeży posiłek w pełni dla siebie komfortowym domowym środowisku.

Bezpieczeństwo i higiena

Niektóre osoby nie chcą narażać siebie i bliskich na potencjalne zagrożenie zdrowia podczas wizyty w zatłoczonej restauracji. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem jest właśnie jedzenie z dowozem. Znacznie ogranicza ono ryzyko zakażenia.

Różnorodność opcji

Jedzenie na wynos to także możliwość eksperymentowania z rozmaitymi smakami bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do poznania naszego bogatego menu. Ponadto dania z dowozem to dobry wybór dla osób pilnujących diety bądź mających specjalne potrzeby żywieniowe. Mogą one wybrać konkretne potrawy z menu, unikając składników, na które mają alergię.

Usługa jedzenia z dowozem w Zajeździe Gościnnym w Lublinie jest bardzo popularna. Coraz więcej naszych gości decyduje się na ten wygodny wariant zamawiania posiłków dla siebie i bliskich. Doceniają go zarówno osoby zamawiające dania do domu, jak i do miejsca pracy.

Kiedy warto wybrać jedzenie z dowozem w Lublinie?

Brakuje Ci czasu na przygotowanie posiłku z powodu napiętego harmonogramu pracy, nauki bądź innych zobowiązań? W takiej sytuacji jedzenie z dowozem będzie dobrym rozwiązaniem. A może masz wystarczającą ilość czasu, jednak brakuje Ci motywacji do gotowania? W takim przypadku również warto zamówić ulubione dania z dowozem i cieszyć się ich smakiem w domowym zaciszu.

Kiedy jeszcze możesz skorzystać z komfortowego jedzenia z dowozem?Poniżej nasze propozycje.

Specjalne okazje i uroczystości

Jedzenie z dowozem to również dobry wybór podczas organizacji domowych spotkań. Dzięki niemu nie musisz poświęcać czasu na przygotowywanie potraw. Podczas uroczystości rodzinnej lub spotkania z przyjaciółmi skoncentrujesz się na rozmowie z gośćmi, a nie serwowaniu potraw.

Niespodziewani goście

Dostawa posiłków z Zajazdu Gościnnego sprawdzi się nie tylko w przypadku zaplanowanych uroczystości. Będzie też korzystną opcją w przypadku odwiedzin niespodziewanych gości. Wówczas jedzenie z dowozem pozwoli odpowiednio ugościć bliskich.

Sytuacje awaryjne

Jedzenie z dostawą stanowi szybkie rozwiązanie problemu również w przypadku awarii sprzętu kuchennego. Z przyjemnością przygotujemy i dostarczymy gorące, świeże obiady do Twojego domu w takiej nagłej, nieprzyjemnej sytuacji.

Chęć poznania nowych smaków

Istnieje wiele potraw, które sprawiają trudności w trakcie przygotowywania. W niektórych przypadkach można też mieć ograniczony dostęp do składników. Zamówienie jedzenia z dowozem pozwala w takich sytuacjach na eksperymentowanie z rozmaitymi, jeszcze nieznanymi smakami i kuchniami.

Zamawianie jedzenia na dowóz sprawdza się w wielu przypadkach. Warto się na nie zdecydować, jeśli brakuje czasu lub ochoty na przygotowanie sycących i pysznych posiłków. Jedzenie z dostawą to też szansa na spróbowanie nieznanych potraw bez wychodzenia z domu. Zapraszamy więc do składania zamówień na jedzenie dostarczane prosto pod Twoje drzwi!
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

  • sala Bankietowa do 150 osób
  • sala Restauracyjna ok. 60 osób
  • sala Karmazynowa ok. 40-50 osób
  • sala Jaśminowa ok. 25 osób
Co z nami zorganizujesz?

Sprawdź szczegóły oferty: