Lokal na chrzciny, przyjęcia okolicznościowe

Zadzwoń do nas: tel. 512-340-012

Przyjęcia okolicznościowe w wyjątkowym miejscu

Zbliża się bardzo ważny dzień i chcesz uczcić go we właściwy sposób? Pomożemy Ci zorganizować wydarzenie dostosowane do okazji i Twoich indywidualnych potrzeb. W Zajeździe Gościnnym zorganizujesz nie tylko wesele marzeń, ale także bankiet, przyjęcie plenerowe, imprezę integracyjną, spotkanie biznesowe i konferencję czy rodzinne przyjęcie z okazji imienin, komunii lub chrztu.

Twoim gościom oferujemy nie tylko przestrzeń do celebrowania wyjątkowych chwil, ale także bogate menu naszej restauracji. Smaczne, przygotowane z dbałością o najdrobniejsze detale posiłki zadowolą zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Idealne miejsce na chrzciny i komunie

Chrzciny to pierwsze ważne wydarzenie w życiu dziecka oraz wyjątkowa okazja do spotkania się z najbliższymi. Wiemy, jak bardzo wyjątkowe są te chwile. Dlatego tak dbamy o odpowiednią organizację ważnych rodzinnych wydarzeń. Zajazd Gościnny to idealny lokal na chrzciny w Lublinie. Zadbamy o komfort najmłodszych, a także pozostałych zaproszonych gości, aby to szczególne wydarzenie było czasem radości.

Szukasz idealnego miejsca na przyjęcie komunijne? Wyjątkowe wnętrza o subtelnych dekoracjach, które możemy dostosować do Twoich potrzeb oraz menu odpowiednie dla dzieci to tylko niektóre z atutów naszego lokalu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania oraz doradzą odpowiednie, najlepsze rozwiązania. Dzięki temu przyjęcie komunijne będzie niezapomnianym, pełnym radości przeżyciem.

Każda chwila w Zajeździe Gościnnym jest wyjątkowa - przeżyj je razem z nami!

  • sala Bankietowa do 150 osób
  • sala Restauracyjna ok. 60 osób
  • sala Karmazynowa ok. 40-50 osób
  • sala Jaśminowa ok. 25 osób
Co z nami zorganizujesz?

Sprawdź szczegóły oferty:

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.