• Sala weselna - Restauracja - Zajazd Gościnny w Lublinie
  restauracja
  Zatrzymaj się i poczuj magię prawdziwiego
  domowego jedzenia
 • Sala weselna - Restauracja - Zajazd Gościnny w Lublinie
  wesele
  Twoich marzeń przeżyj je w Gościnnej
  atmosferze
 • Sala weselna - Restauracja - Zajazd Gościnny w Lublinie
  twój biznes
  Bądź gotów na najbardziej owocne
  spotkania biznesowe

Zajazd w Lublinie

Restauracja Zajazd Gościnny – Lublin

Z przyjemnością ugościmy Cię w naszej restauracji. Nie ma znaczenia, czy odwiedzasz Zajazd z rodziną, czy może spotykasz się z partnerem biznesowym. W Zajeździe skosztujesz wyśmienitej kuchni w przyjaznym otoczeniu. O doskonały smak i aromat potraw dbają u nas doświadczeni kucharze. Dokładają oni wszelkich starań, by wszystkie dania smakowały wybornie – jak u mamy! Właśnie domowej kuchni Zajazdu Gościnny zawdzięcza tak dużą popularność. Jest też uznawany za jedną z najlepszych restauracji w mieście. W naszej restauracji w Lublinie dysponujemy sporą liczbą stolików. Z powodzeniem możesz zaprosić do nas rodzinę i przyjaciół – nie musisz obawiać się braku przestrzeni.

Sala weselna – Zajazd – Lublin

Szukasz odpowiedniej sali weselnej w Lublinie? Polecamy naszą restaurację. Zorganizujesz w nim wymarzoną zabawę, którą z przyjemnością będziesz wspominać. Menu i sale przygotowujemy zgodnie z potrzebami młodej pary i gości. Zapewniamy doskonałej jakości specjały przygotowane przez zdolnych kucharzy. Jeden z najważniejszych dni w życiu wymaga niepowtarzalnej oprawy i atmosfery. Dlatego organizację wesela warto powierzyć doświadczonym specjalistom z Zajazdu w Lublinie.

Sala na chrzciny

Chrzciny to pierwsze ważne wydarzenie w życiu dziecka oraz wyjątkowa okazja do spotkania się z najbliższymi. W związku z tym szczególnie dbamy o odpowiednią organizację tego istotnego, rodzinnego wydarzenia. Troszczymy się o komfort najmłodszych oraz pozostałych zaproszonych gości. Dzięki temu to szczególne wydarzenie jest czasem radości. Jeśli szukasz restauracji, w której chcesz zorganizować chrzciny w Lublinie, Zajazd będzie idealnym miejscem. Zapraszamy do rezerwacji naszej sali wszystkich, którzy chcą świętować ważne, rodzinne wydarzenia w wyjątkowym otoczeniu.